Basın Odası


   1930 Model Beauford Convertible

   Cratos Premium Hotel & Casino, sadece lüks bir konaklama ve eğlence deneyimi sunmakla kalmıyor, aynı zamanda tarihi ve estetiği bir araya getiren bu özel araç ile de misafirlerini karşılıyor. Giriş lobisinde yer alan 1930 model Beauford Convertible, kendine özgü tarihçesi ve önemi ile büyüleyici bir otomobil olarak dikkat çekiyor.

   Haber Tarihi: 08.01.2024 HABER DETAYI
   Yeni Yılda Dev İsimler Cratos Premium'da

   Cratos Premium Hotel, 31 Aralık 2023 gecesi müzik dünyasının iki dev ismini alıyor. Türk müziğinin usta sanatçısı İbrahim Tatlıses ve popüler şarkıcı Serdar Ortaç, yılbaşı gecesinde unutulmaz bir konserle hayranlarına unutulmaz anlar yaşatacak.

   Haber Tarihi: 08.12.2023 HABER DETAYI
    CRATOS’TAN AİLE GECESİ

    Cratos Premiım Hotel geleneksel haline gelen ‘’Personel Gecesi’’ 18 Ocak  tarihinde düzenlendı, başarılı geçen yılın ardından turizmciler ve aileleri gönüllerince eğlendi.

    Haber Tarihi: 22.02.2020 HABER DETAYI
    CRATOS’TA AŞK ŞARKILARI

    Cratos Premium Hotel 15 Şubat Cumartesi günü  yaklaşık  800 kişinın katılım gösterdığı mühteşem bir geceye daha ev sahipliği yaptı. Sevgililer gününe özel hazırlanan programda Kuzey Kıbrıs’ın  sevilen  grubu ‘’ Totem’’ geceye iddalı bir giriş yaptı,grubun seslendirdığı bir birinden pöpüler aşk şarkıları konserin  ritmini yükselttı.

    Haber Tarihi: 17.02.2020 HABER DETAYI
    PORT CRATOS YENİ YILDA DA DOLUP TAŞIYOR

    Açıldığı günden bu yana  Kıbrıs’ta en kaliteli hizmetlerini misafirlere sunan, yaptığı yenilikleriyle ses getiren  ve harika işlere imza atan Cratos Premium Hotel deniz seyir yerlerinde  yer alan Mey Blue ,Ocak başı ,Golden Cage ve China Rouge restoranında dünya lezzetlerini  kış aylarında da seçkin misafirlerine sunmaya devam ediyor.

    Haber Tarihi: 13.01.2020 HABER DETAYI
    GÜNDEŞ'LE MUHTEŞEM YILBAŞI!

    Türk müziğinin güçlü sesi Ebru Gündeş, yılbaşı gecesi Kıbrıs Cratos Premium Otel'de sahne aldı. Balmain imzalı, kırmızı siyah mini elbisesiyle sahneye çıkan Gündeş, şarkılarıyla olduğu kadar şık görüntüsüyle de izleyenleri büyüledi.

    Haber Tarihi: 02.01.2020 HABER DETAYI
    ÇOCUKLARIN KURTOĞLU HAYRANLIGI

    1200 KİŞİLİK CRATOS KOROSU Sanatçı Cengiz Kurtoğlu, yıl başı kapsamında nedeniyle önceki akşam Kıbrıs Cratos Premium Hotel'de sahne aldı.1200 kişilik salonu dolduran Kurtoğlu, birbirinden eşsiz şarkılarını hayranları için seslendirdi.Selami Şahin ve eşi Didem Şahin çiftinin de katılığı gecede çocuklar Cengiz Kurtoğlu'nun etrafını çevirerek foto çekilmek istedi. Sahne öncesi basın mensupları ile bir aya gelen sanatçı, 2019 yılını "Sağlıklı ve huzurlu geçirdim.Artik kendime ve aileme daha çok zaman ayırmaya çalışıyorum ama disiplini de hiç elde bırakmıyoruz. " dedi.

    Haber Tarihi: 02.01.2020 HABER DETAYI
    Yılbasında Cratosta Yıldızlı Sahneler

    2020’i karşılayacağimiz 31 Aralık Salı gecesi sevdiklerinizle birlikte eğlenerek geçirmek istiyorsanız ,Cratos Premium Hotel birbirinden mühteşem programlarımızı siz değerli konuklarımız için hazırladık.

    Haber Tarihi: 13.12.2019 HABER DETAYI

    İletişimde Kalalım

    Size özel ayrıcalıklar hakkında daha fazla bilgi için e-bültenimize kayıt olun.

    Erken rezervasyon indirimlerini kaçırmayın
    Gün
    Saat
    Dakika
    Saniye