Port Cratos Yeni Yıla Hızlı Giriyor

Yeni yılı büyük beklentilerle karşılarken ülkemizin gözde eğlence mekanı Port Cratos yılbaşı gecesi oldukça hareketli. Günler öncesinden rezervasyonlarını tamamlamanın gururu ile büyük hazırlıkların ardından bünyesinde bulunan dört restourantta her kesimden misafiri ağırlayan tesiste eğlence adeta çok konuşulacak.

Yılbaşı gecesinde Port Cratos terasında misafirlerine özel ikramları : Sıcak Şarap, Közde Kestane ve Marshmello , gece sonunda İşkembe Çorbası ve Sucuk ekmek ikram edilecek.

Sanatçı Oğuzhan Barun ve Yavuz Seçkinin birlikte hazırladıkları ‘’OĞUZHAN ve İNLETEN NAĞMELER ‘’ Programı her cumartesi olduğu gibi Yılbaşında da birbirinden özel Showlar ve parodilerle seçkin misafirlerini ağırlamanın heyecanı içinde. Kapılarını misafirlerine açar açmaz sürpriz geceye başlayacak olan GOLDEN CAGE yine tıklım tıklım dolarken sahne ve dans gösterileri ile konuklar kendilerinden geçecek. Özel ikramlarla başlayan gecede saat tam 12’ye geldiğinde yüzlerce misafirin geri sayımıyla eğlence muhteşem ambiyansıyla tavan yapacak …..

Port Cratos’un sevilen et lokantası Ocakbaşı’nda Serap Sayar var. Birbirinden lezzetli et menülerinin eşliğinde misafirler müziğin ve eğlencenin tadını gece boyunca  eğlenerek çıkaracaklar. Cratos’un en gözde restaurantlarından olan  China Rouge’da  sanatçı Eril Cambaz muhteşem bir geceye tanıklık edecek.

Balık meyhanesi denildiğinde akla ilk gelen yer olan Mey Blue’da da kendine has sesi ve yorumuyla Ahu Arı ve Orkestrası sahne alacak . En iyi repertuvarını Mey Blue için seslendiren sanatçı zaman zaman misafirleri yerlerinden kaldırarak 2020 ye harika bir başlangıç temennisiyle misafirlerini coşturacak.

4 Aralık 2019, Çarşamba
Paylaş

İletişimde Kalalım

Size özel ayrıcalıklar hakkında daha fazla bilgi için e-bültenimize kayıt olun.