SERKAN KAYA İLE DAĞLARIN DUMANI

Arabesk müziğin ünlü sanatçısı Serkan Kaya, Bayram’ı Kıbrıs’ta kutlayanlardan oldu. Yaz sezonu boyunca yoğun bir konser temposunda olan sanatçı; Bayram’ın 1. ve 2. günü Bodrum’da konser verirken, Kurban Bayramı’nın 3. günü de Kıbrıs Cratos Hotel’de sahnedeydi. Sevenlerinin yoğun ilgisine maruz kalan sanatçı konser esnasında hayranlarının yoğun fotoğraf talebi nedeniyle zaman zaman şarkılarına ara vermek zorunda kaldı.

3 gün önce yeni teklisi ‘Dağların Dumanı’ adlı şarkısını ve klibini yayınlayan Serkan Kaya, şarkıya gelen yorumlardan ötürü çok mutlu olduğunu, dinleyicilerinin şarkıya gösterdikleri ilgiden memnun olduğunu belirtti. Sahnede dinleyicilerden gelen yoğun istek üzerine ikinci kez şarkıyı okuyunca dinleyiciler tarafından alkış yağmuruna tutuldu.

Konseri izleyenler arasında henüz 10 aylık bir bebeği görünce; bebeği kucağına alan 2 çocuk babası Kaya, bebeği sevdikten sonra annesine sahneden seslenerek “Lütfen bebeği odaya çıkartalım. Buradaki yüksek ses ve ortam bebeği hasta eder, aman dikkat edelim.” dedikten sonra Serkan Kaya’ya destek veren diğer izleyicilerin de yoğun alkışlarıyla birlikte annesi bebeğini odaya götürdü. Yaklaşık 1500 kişiye konser veren sanatçı izleyenlere muhteşem bir Bayram Gecesi yaşattı.

3 Ocak 2019, Perşembe
Paylaş

İletişimde Kalalım

Size özel ayrıcalıklar hakkında daha fazla bilgi için e-bültenimize kayıt olun.